polish youth

 MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA W CHEŁMIE MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA W CHEŁMIE06.03.2011, 22:49
echelm.pl

Jesteś młody? Jesteś patriotą? Dołącz do nas! Młodzież Wszechpolska jest największym stowarzyszeniem społeczno-wychowawczym skupiającym młodych ludzi, którym bliska jest miłość do ojczyzny i przywiązanie do Kościoła Rzymsko-Katolickiego. Naszym celem jest wychowanie członków w duchu wartości narodowych i katolickich.
Nasze stowarzyszenie istnieje od 1922 r. Historia zobowiązuje do godnego przekazywania dorobku organizacyjnego następcom. Stawiamy wysoko poprzeczkę przed osobami pretendującymi do miana sterników naszej organizacji na szczeblu kół i okręgów oraz we władzach naczelnych. Dziś wszechpolacy łączą ludzi, którzy dorastają w postkomunistycznym państwie spustoszonym przez nieodpowiedzialne rządy rozmaitych grup. Działamy pozytywnie. W pierwszej kolejności walczymy o coś, a nie przeciwko komuś lub czemuś. Młodzież Wszechpolska to IDEA i CZYN. Idea tj. ambitne plany i ambitne cele, wielka myśl i ponadczasowe pryncypia. Czyn tzn. konkretna działalność i nieskrywana chęć zmiany rzeczywistości. Idea i czyn są emanacją naszej ideowości i aktywności oraz wyrazem sprzeciwu wobec tego, co nas boli. Działacze Młodzieży Wszechpolskiej wielokrotnie dowodzili posiadania nietuzinkowej pomysłowości. Nieszablonowe inicjatywy wynikają z naszej kreatywności. Łączymy tradycyjne wartości z nowoczesnym patriotyzmem, a młodzieńczy zapał z pożyteczną pracą.

Czekamy na osoby niebanalne, dla których słowo "obowiązek" nie brzmi złowrogo, a takie pojęcia jak Rodzina, Naród i Ojczyzna są bliskie

/www.mw.org.pl/


Od dzisiaj chcemy działać w Twoim mieście:
Młodzież Wszechpolska Chełm- skontaktuj się z nami: mwchelm@gmail.com


http://echelm.people-net.pl/miasto/mlodziez-wszechpolska-w-chelmie.html

rutkowski

komentarzy [0]


Twój komentarz może być pierwszy!!!