polish youth

OŚWIADCZENIE SPRZECIWU W SPRAWIE MARSZU WYZWOLENIA KONOPI OŚWIADCZENIE SPRZECIWU W SPRAWIE MARSZU WYZWOLENIA KONOPI17.03.2011, 12:44
Lublin, dn. 16.03.2011

OŚWIADCZENIE SPRZECIWU W SPRAWIE MARSZU WYZWOLENIA KONOPI

W ostatnich dniach anonimowe stowarzyszenie rozprowadziło kilka plakatów informujących o Marszu Wyzwolenia Konopi. Papierowe, czarno – białe plakaty kompromitują kolejny raz Lublin i oburzają jego mieszkańców. Kandydat do Europejskiej Stolicy Kultury 2016 pragnie przyciągnąć narkomanów i wyrazić aprobatę dla ich patologicznych zachowań.
Jesteśmy oburzeni zaistniałą sytuacją i wyrażamy sprzeciw wobec szerzenia i propagowania narkomanii wśród młodych ludzi. Marsz, który będzie miał miejsce na Placu Zamkowym w Lublinie nie jest niczym innym jak zdemoralizowaniem uczącej się i studiującej w tym mieście młodzieży. Sam fakt, że uprawa konopi została zdelegalizowana, świadczy o tym, że w społeczeństwie pojawił się element mylący przeznaczenie uprawy tej rośliny.
Ponadto stwierdzamy, że tego typu działania są podstawowym łamaniem prawa, dzisiaj miasto Lublin funduje mieszkańcom marsz narkomański, a jutro przejdzie ulicami marsz tolerancji dla pedofilii czy prostytucji. Najwyraźniej według władz miasta wszelkie dewiacje społeczne są doskonałą promocją dla Lublina. Apelujemy o przeciwstawianie się zachowaniom antyspołecznym i godzącym w reputację oraz kulturę Lublina i jego mieszkańców.
Pragniemy zauważyć, że anonimowe stowarzyszenie nie prezentuje się publicznie konkretną nazwą ani osobą. Jakie więc cele stawiają sobie ci ludzie? I jaki cel ma niniejszy marsz? Narkomańską zabawę? Jest to kolejna akcja uderzająca w normalnych ludzi. W mieście, które chce osiągnąć kulturalną pozycję w Europie, chce przyciągnąć turystów tego typu inicjatywy są niedopuszczalne.

Młodzież Wszechpolska
Prezes Okręgu Lubelskiego
Robert Rutkowski
tel. 530-722-123 rutkowski@mw.org.pl

rutkowski

komentarzy [0]


Twój komentarz może być pierwszy!!!